2 грудня 2020 року відбулося засідання Правління Асоціації відкритих міст у форматі онлайн, що вже є необхідною прикметою нинішнього часу.
Це – підготовчий етап до Загальних зборів Асоціації, які відбудуться вже 9 грудня 2020 року.
На Правлінні розглянули та затвердили звіт про діяльність Асоціації відкритих міст протягом 2020 року, бюджет Асоціації за 2020 рік, а також план діяльності на наступний, 2021 рік. Усі матеріали були надіслані членам Правління заздалегідь, а тому обговорення тривало відносно недовго.
Головне питання – формат діяльності Асоціації відповідно до викликів, що постали перед світом через пандемію коронавірусу та карантинні заходи, у тому чи іншому вигляді введені повсюди. Це унеможливлює проведення офлайнових зустрічей, форумів, фестивалів та інших заходів, що дозволяють гуртувати громади, обмінюватися успішним досвідом та спільно випрацьовувати і реалізовувати нові ідеї. Однак прагнення до цього нікуди не зникли. Тож залишилося визначитися, якими є пріоритетні напрямки у справі розбудови відкритих громад і якими способом досягти поставлених цілей у світі, що так сильно змінився останнім часом.
Своє бачення щодо розвитку  Асоціації висловили представники Чортківської, Жовківської, Дрогобицької громад, а також виконавча директорка Асоціації Анна Шавиро. Утім, основне обговорення відбудеться під час загальних зборів вже наступного тижня.

Підпишіться на розсилку новин