В Центрі Шептицького Українського католицького університету 20 травня 2019 р. відбудеться І Міжнародна конференція публічного адміністрування.

Під час заходу будуть обговорюватись актуальні питання реформи державного управління в Україні в контексті кращих світових практик у цій сфері, інноваційні механізми залучення громадян до процесів державного управління, забезпечення підзвітності і прозорості врядування. Щоб взяти участь у конференції необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Ключові тематичні напрямки:

  • Реформа державного управління України в контексті кращих світових практик Good Governance
  • Сучасні механізми управління регіональним розвитком
  • Інноваційні інструменти залучення громадян до процесів врядування на всіх рівнях
  • Відповідальне лідерство в часи турбулентності

Організаторами заходу виступають: Школа публічного управління Українського католицького університету, Міністерство інфраструктури України, Львівський регуляторний хаб, Офіс підтримки реформ Міністерства інфраструктури України.

Конференція покликана сприяти активізації міжнародного та регіонального співробітництва, надаючи урядовцям та неурядовому сектору унікальний майданчик для обміну досвідом та передовими практиками.
Почесним гостем заходу буде директор Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, доктор Френсіс Фукуяма. В рамках конференції всесвітньо відомий політичний економіст та філософ презентує свою нову книгу «Identity».

Підпишіться на розсилку новин