18 грудня 2020 року відбулися Загальні  збори Асоціації відкритих міст. Відповидно до вимог карантинних часів, захід провели в онлайн форматі.
Очільники та представники громад зібралися, щоб підбити підсумки діяльності у непростому 2020 році, обговорити проблеми та успіхи, затвердити бюджет та намітити план дій на 2021. Бо ж всі сподіваємося, що він буде продуктивнішим та легшим, ніж рік, що минає. А значить, у ньому знайдеться місце і новим проєктам, і зістрічам в офлайні, і спільним заходам, і цікавим ініціативам.
Під час Загальних зборів, зокрема, було переобрано віце-президента Асоціації. Ним знову став міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Також оновлено склад Правління та Ревізійної комісії Асоціації відкритих міст. Одноголосно ухвалено рішення про збільшення кількості членів Правління – з 7 до 8. Тепер у Правлінні: Президент АВМ Юрій Бова (очільник Тростянецької ТГ) , віце-президент Тарас Кучма (очільник Дрогобицької ТГ), виконавча директорка Анна Шавиро, Сергій Соломаха (очільник Миргородської ТГ), Олег Вольський (очільник Жовківської ТГ), Володимир Шматько (очільник Чортківської ТГ), Анатолій Вершина (очільник Павлоградської ТГ), Володимин Новацький (очільник Южненської ТГ).
До складу оновленої Ревізійної комісії увійшли: Станіслав Джусь (голова комісії, очільник Глобинської ТГ), Олена Саєнко (представниця Фонду Східна Європа) та Андрій Мазан (депутат Жовківської міськради).
За підсумками зборів учасники Асоціації підтримали звіт виконавчої директорки про діяльність АВМ та внесли свої пропозиції щодо її розвитку у наступному році.
Максимум корисної інформації для користі громад
Під час другої частини Загальних зборів Асоціації відкритих міст відбулася серія презентацій ІТ-продуктів від надійних партнерів Асоціації. Участь у ній зголосилися взяти чимало розробників або їх представників:
uMuni – найбільший в Україні сервіс онлайн-енергомоніторингу бюджетних будівель;
People’City – ресурс про новітні технології, проєкти та рішення, що роблять життя міст більш комфортним та ефективним;
Назар CityBot, що надає швидкий та дуже зручний канал отримання своєчасної інформації стосовно поточних ремонтів та строків усунення аварій у місті;
IQusion зі своїм програмний комплексом Logo – сучасні рішення для обліку, контролю та аналізу даних органів місцевого самоврядування;
Transparent cities/Прозорі міста, що презентували платформу прозорості та підзвітності місцевої влади: https://transparentcities.in.ua/
Greennet – системний інтегратор складних та інноваційних IT продуктів із 22 річним досвідом роботи, щзо представив слухачам інструмент «ВідеоЗасідання» – продукт для віддаленого ухвалення колегіальних рішень органами державної влади та місцевого самоврядування в спосіб, передбачений законом;
ГО «Смарт Сіті Хаб» – незалежна, неприбуткова організація, яка ініціює та підтримує процеси розвитку комфортного розумного міста.
Звісно, 15 хвилин – це зовсім небагато, щоб розказати про дійсно якісний продукт, його можливості, функціонал та позитивні зміни, що провокує його використання. Однак цього часу достатньо, аби зацікавити представників органів місцевого самоврядування і спонукати познайомитися з ним краще. Тож сподіваємося, що вже скоро кількість електронних інструментів, які громади використовують у своїй щоденній роботі, збільшиться. І це підвищить її ефективність, зменшить навантаження на порацівників ОМС та, у майбутньому, збільшить бюджетні надходження.

Підпишіться на розсилку новин