Асоціація відкритих міст продовжує пошук найкращих розробників рішень та електронних інструментів для громад. Знайомить органи місцевого самоврядування з найвдалішими напрацюваннями, щоб дати можливість обрати максимально ефективні і надійні рішення. У рамках цієї діяльності АВМ та компанія soft Xpansion підписали Меморандум про співпрацю.
soft Xpansion – це міжнародна компанія з багаторічним досвідом розробки програмного забезпечення, корпоративних систем і управління проєктами в Україні та по всьому світу. Пропонує рішення і послуги з розробки систем електронного документообігу, електронних архівів, автоматизації бізнес-процесів, розробки персональних електронних сервісів та портальних, інформаційно-аналітичних рішень відповідно до сучасних вимог та стандартів ЄС. Якість послуг і рівень безпеки підтверджено відповідними сертифікатами.
Має досвід впровадження рішень на загальнодержавному рівні: система електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта», інформаційна система автоматизації адміністративних послуг «Вулик» , системи електронних петицій, громадського бюджету тощо. Серед її клієнтів, зокрема, Кабінет Міністрів України, Національне антикорупційне бюро України, «Міністерство екології та земельних ресурсів» та ін..
Підписання меморандуму відбулося у рамках вебінару «Комфортний перехід до е-документообігу: інструменти та практика». Під час якого розробник презентував систему електронного документообігу для державних органів | sX-Space.Government, яка включає управлінські та адміністративні функції, а також класичний документообіг.
Роботу системи було продемонстровано наочно, на прикладі прогресивної Чортківської громади, де вона уже запроваджена, працює і дає результати: надійність, оперативність, економія часу працівників та інших ресурсів.

Підпишіться на розсилку новин