Відбувся організований Асоціацією відкритих міст онлайнсемінар на тему впровадження і можливостей використання систем електронного документообігу.
Можна і досі користуватися гасовими лампами, їздити на підводах та відправляти листи голубиною поштою. А можна – використовувати сучасні прогресивні технології. У тому числі – і в діяльності органів місцевого самоврядування. 
Якраз про це говорили на нашому онлайнсемінарі, присвяченому практиці впровадження систем електронного документообігу в ОМС на прикладі програмного комплексу АСКОД. Саме цей приклад обрали недаремно: АСКОД широко і тривалий час використовується в ОМС, уже показав надійність та ефективність.
“За минулий рік ми отримали 3700 листів, з них 2300 – в електронному вигляді, -ділиться Віталій Логвин, начальник відділу інформаційного забезпечення Миргородської міськради. – До впровадження АСКОД оці електронні теж мали б бути роздрукованими. Тож економія паперу, інших матеріальних ресурсів значна. Про економію часу, швідкість обробки інформації годі й говорити”.
Під час семінару спікерка Єлизавета Капаніна говорила про фінансову складову, адміністрування та підтримку, тривалість тестового періоду та технічні вимоги до впровадження. Зокрема, наголосила, що головною умовою, аби все “закрутилося”, є воля і готовність керівництва вищої ланки опановувати електронний документообіг.
Процес не скрізь іде швидко, але дороги назад уже не буде. І в ОМС це усвідомлюють. Про розуміння свідчить кількість учасників онлайнзаходу – понад 200 осіб. А отже, цифровізації бути!

Підпишіться на розсилку новин