Шість команд з Полтавської області відібрано для участі  у проєктів від  Київського Діалогу “Школа адвокації та партиципації”, що на Полтавщині реалізується у партнерстві з Асоціацією відкритих міст.
Отже, участь у Школі візьмуть команди:
Нехворощанської ТГ
Новоселівської ТГ
Диканської ТГ
Карлівської ТГ
Решетилівської ТГ
Глобинської ТГ.
Всього було отримано 15 заявок щодо участі у проєкті. Здебільшого представники ОМС та громад планують створювати молодіжні або громадські простори, проводити екопросвітництво серед дітей та дорослих, розвивати нові напрямки співпраці влади і бізнесу.
Заплановано, що у рамках Школи відбудеться три навчальні модулі. Під час першого учасники вивчатимуть цикл створення політики на локальному рівні та проєктний менеджмент. Під час другого дізнаються про основи партисипації
та інструменти громадської участі, під час третього – про поняття та принципи адвокації, кроки розробки адвокаційної кампанії та ін.. Обов’язковим блоком є також  комунікація: основи роботи з інформацією і PR, створення комунікаційного плану кампанії, використання соцмереж, ведення переговорів та ін..
***
“Школа адвокації та партиципації” відбувається в рамках проєкту “Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах”, який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Підпишіться на розсилку новин