Після місцевих виборів 2020 у деяких громадах-членах Асоціації відкритих міст змінилися очільники. Пропонуємо познайомитися з людьми, які тепер задаватимуть напрямок розвитку Бурштинської, Вараської, Долинської, Жовківської, Новояворівської, Сарненської та Чернівецької громад.

Василь Андрієшин

Новим головою Бурштинської територіальної громади став Василь Андрієшин. Він – 1960 року народження, підприємець. Підприємницька діяльність пов’язана з виробництвом м’ясних продуктів, виготовленням виробів із бетону для будівництва, монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Утім, депутатський досвід Василь Андрієшин теж має – був депутатом Галицької райради.

Новий очільник Вараської ТГ – Олександр Мензул, 1973 р.н.. Інженер за освітою, він багато років працював на Рівненській АЕС, зокрема, був заступником начальника Служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації. За його участі було проведено роботу з модернізації

Олександр Мензул

обладнання станції, що дозволило отримати ліцензії на його експлуатацію на 20 років понад проєкт. Утім, новачком у системі місцевого самоврядування Мензула теж назвати не можна. Адже кілька років був секретарем Вараської міськради і керував містом у період, коли тодішній міський голова був відсторонений.

Іван Дирів

Долинською тергромадою тепер керуватиме 41-річний Іван Дирів. До обрання він працював інженером-енергетиком Долинського лінійно виробничого управління магістральних газопроводів та активно займався громадською діяльністю.

Наймолодшим в Україні міським головою став Олег Вольський, голова Жовківської ТГ. Йому 25 років. Зараз Олег Вольський – аспірант кафедри політології Львівського університету, пише кандидатську дисертацію на тему місцевого самоврядування. Займався волонтерською та громадською діяльністю, до свого обрання на посаду працював у Міністерстві фінансів.

Олег Вольський

Новому очільнику Новояворівська Володимиру Мацелюху – теж 41 рік, як і його долинському колезі. Свого часу закінчив аграрний технікум та Міжрегіональну академію управління персоналом. Працював у Яворівській районній державній адміністрації на різних посадах – від спеціаліста першої категорії до

Володимир Мацелюх

заступника начальника управління. Має значний досвід діяльності в органах місцевого самоврядування – у різний час був депутатом Яворівської райради, заступником голови Новояворівської міськради та заступником голови Яворівської райради.

Сарненською ТГ тепер керуватиме Руслан Серпенінов, 1978 р.н.. Сарнівчанин від народження, інженер-будівельник за освітою, він до 2010 р. займався підприємницькою діяльністю. У 2010-2014 рр. був заступником Сарненського міського голови. пізніше – заступником голови Сарненської РДА та її очільником.

Руслан Серпенінов

Змінився очільник і в Чернівецькій територіальній громаді. Тепер це 48-річний Роман Клічук. Має медичну освіту, однак вже більше 20 років займається підприємництвом. Є власником компанії, яка займається оптовою торгівлею алкогольними напоями, продуктами харчування та тютюновими виробами. Іще – володіє фірмою «Гойра груп», яка об’єднує декілька ресторанів міста. Свого часу був депутатом обласної ради. А також

Роман Клічук

членом виконкому Чернівецької міськради, однак добровільно вийшов з його складу.

 

Підпишіться на розсилку новин