“Київський діалог” оголошує набір команд із Полтавської, Запорізької, Вінницької, Тернопільської та Волинської областей для участі у “Школі адвокації та партисипації”, які, за дієвої підтримки, здійснюватимуть діяльність, спрямовану на місцевий розвиток.
 
У “Школі адвокації та партисипації” учасників та учасниць чекає:
навчання з тем адвокації та партисипації;
менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах;
можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях;
після завершення програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більше ніж з 10 областей України.
Навчання відбуватиметься у форматі серії дводенних тренінгів протягом червня-вересня 2021 року.
 
Критеріями відбору команд-учасниць є:
 
наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів;
наявність у команди спільного бачення розвитку свого населеного пункту;
наявність ідеї, реалізація якої сприятиме місцевому розвитку;
наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.
 
Для участі в конкурсі потрібно до 18-го червня  заповнити форму реєстрації .
Подробиці тут. 
 
Наголошуємо, що регіональним партнером з реалізації проєкту на Полтавщині виступає Асоціація відкритих міст, а тому закликаємо полтавські громади звертатися до нас з усіма питаннями стосовно проєкту. Упевнені, разом ми докладемо усіх зусиль, аби і змінотворців, і якісних перетворень у нашому регіоні побільшало!
***
Конкурс проводиться в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО “Європейський Обмін” та Міжнародним Фондом “Відродження” у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
 
Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Підпишіться на розсилку новин