Як модернізувати системи опалення, щоб зекономити бюджетні кошти – говорили про це під час вебінару «Енергоефективна громада: використання індивідуальних теплових пунктів та автоматизація опалювальних систем». Участь у заході взяли представники 70 громад України.

Левова частка бюджету громади йде на забезпечення опалювального сезону? Вартість енергоресурсів росте, і, замість впровадження громадських проектів, всі кошти йдуть на оплату тепла? Вихід – впровадження енергоефективних рішень шляхом модернізації системи опалення, переконаний наш спікер Віталій Блажко – експерт з побудові Smart та енергоефективних рішень, директор компанії «Ай Ті Гранд».

І моніторинг енерговитрат тут відіграє не останню роль. Як цей процес відбувається у багатьох громадах зараз? Ручний збір даних – сумна реальність великої кількості з них. У результаті – непотрібні витрати фінансових і часових ресурсів, нетосність і несвоєчасність даних, а найприкріше – відсутність будь-якого аналізу. У той же час сучасні системи дозволяють проводити віддалений моніторинг,  зменшивши вплив людського фактору та мінімізувавши супутні витрати. І бачити перед собою картинку-аналіз за обраний період часу. який дозволить робити точні прогнози і детальні плани на майбутнє.

Під час заходу йшлося також про:
–  секрет економії при використанні індивідуальних теплових пунктів;
– автоматизацію систем опалення (з демонстрацією прикладу у режимі реального часу);
– рекомендації щодо покрокового впровадження енергоефективних систем в громаді.

 

Під час вебінару було продемонстровано технічні рішення для зменшення витрат на прикладі громад, це вони вже успішно впроваджені і працюють. Потужний стимул приєднатися до такої енергоефективної когорти!

Повний запис вебінару радимо переглянути на сторінці Асоціації відкритих міст у Фейсбуці.

 

 

 

Підпишіться на розсилку новин