На часі дуже важлива тема – цифрова держава, позначені президентом ключові пропозиції щодо розвитку інструментів електронної держави і демократії, цифрових інфраструктур, цифрової ідентифікації, кібербезпеки, наведення порядку в державних реєстрах, електронного народовладдя (електронних соціологічних опитувань і навіть виборів), інше.

Та, держава починається з міст і містечок, деякі з них вже на випередження застосовують ІТ в управлінні містом, інші стрімко розвиваються. Асоціація відкритих міст  має  стратегічну мету відкривати міста, яким довіряють громадяни, об’єднувати в спільноту досвідчених з е-врядування та ті міста, що роблять рішучі перші кроки впровадження інновацій та разом будувати міста майбутнього. Міста з усієї країни долучаються до Асоціації та прагнуть розвиватись разом.

Рішення про вступ до Асоціації відкритих міст прийняли депутати Чугуївської міської ради. Місто, що на Харківщині, вже має здобутки в е-медицині, запустило е-комунальний диспетчер, розвиває розумне та безпечне електронне місто, мешканці успішно користуються е-петиціями, звертаючись до влади. Асоціація відкритих міст, що створена з метою підвищення рівня довіри в суспільстві через якісну взаємодію влади та громади в Україні за допомогою електронних сервісів, зокрема платформи Е-дем, cтане надійним партнером з розвитку е-врядування Чугуєва.

Також до Асоціації відкритих міст приєдналося місто Рені, що на Одещині. Розташоване на кордоні трьох держав та межуючи з Європейським союзом, Рені просто зобов’язане стати інноваційним містом для майбутнього. Щиро радіємо, що місто, маючи в арсеналі досвід роботи з «розумним містом», свої перші кроки в е-врядуванні робить з Асоціацією, яка покликана  стати драйвером відкритості, прозорості, інформаційних та технологічних змін органів місцевого самоврядування, підвищення рівня довіри та взаємодії між владою та мешканцями кожного міста в Україні.

 

Виконавча дирекція Асоціації відкритих міст вітає голову Чугуївської міської ради – Мінаєву Галину Миколаївну та міського голову Ренійської міської ради – Плєхова Ігора Вікторовича з   прийняттям  рішення про вступ до Асоціації. Впевнені у спільному успіху та нових досягненнях у розбудові електронної демократії та електронного врядування ваших міст!

Підпишіться на розсилку новин