На початку квітня у м. Києві відбулись позачергові Загальні збори Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації відкритих міст».

Відкрив засідання Юрій Бова, Президент Асоціації відкритих міст, Тростянецький міський голова, який поінформував учасників про порядок денний та наголосив на важливості прийняття рішень щодо питань, які будуть розглядатись.

Виконавчий директор Асоціації відкритих міст Анна Шавиро доповіла, що ще три громади прийняли рішення про вступ до Асоціації, а саме: Глобинська, Конотопська та Первомайська міські ради. Перше питання порядку денного було «урочистим» – три нові громади прийнято до Асоціації відкритих міст одноголосно!

Згідно порядку денного зборів також розглядались питання щодо змін до Статуту Асоціації та Положення.
Учасники Загальних зборів одноголосно проголосували за зміну юридичної адреси Асоціації відкритих міст, тепер це місто Київ. Це означає, що організація швидше зможе набути статусу «всеукраїнської»: «Асоціація набуває авторитету серед громад та стрімко зростає – масштабується», – висловив впевненість Президент Асоціації Юрій Бова, – «Наша Асоціація покликана поширювати е-демократію та допомагати громадам впроваджувати електронні інструменти участі громадян в прийнятті рішень, сприяти обміну кращими практиками застосування е-сервісів між громадами. Виявляти та задовольнити потреби громадян в сучасних інноваційних ресурсах інформування та взаємодії мешканців з владою, зокрема підключення: е-консультацій, сервісів «Відкрите місто», «Громадський бюджет» та «Систему місцевих петицій». Саме для цього була запланована дводенна стратегічна сесія з містами-членами Асоціації – щоб напрацювати план дій на найближчі 5 років».

Загальні збори пройшли не без застосування ІТ-технологій, представники від трьох громад долучились до засідання через засоби відеозв’язку. Питання порядку денного розглянуті та вирішені позитивно.

Крім цього, під час засідання відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю щодо впровадження «Платформи електронної демократії» між Бродівською міською радою та Фондом Східна Європа.

Асоціації відкритих міст продовжує свою діяльність, планує інформаційно-комунікаційні заходи, задля плідної співпраці з містами, а також залучення нових громад та партнерів до співпраці з організацією.

Підпишіться на розсилку новин