У середу, 4 квітня, члени Правління Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації відкритих міст» провели он-лайн засідання, щоб підсумувати роботу Асоціації за 2017 р., прийняти до її лав нові міста та скликати Загальні збори.

Участь у засіданні Правління Асоціації взяли: Президент Асоціації, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, Виконавчий директор Асоціації Михайло Наход, член Правління Асоціації, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, Чортківський міський голова Володимир Шматько, секретар Жовківської міської ради Андрій Мазан та національний модератор платформ «Єдина система місцевих петицій» та «Відкрите місто» Володимир Павлюк.

Відкрив засідання Правління Президент Асоціації відкритих міст Олексій Каспрук, який поінформував учасників про порядок денний та наголосив на важливості прийняття рішень щодо питань, які будуть розглядатись.

Виконавчий директор Асоціації відкритих міст Михайло Наход відзвітував про підсумки роботи Асоціації у 2017 р.

«У 2017 р. нам вдалось виконати не усі завдання, які ми ставили перед собою. Асоціація станом на сьогоднішній день налічує тринадцять міст-членів, десять з яких сплатили щорічні членські внески і ще три міста – вступні внески. За 2017 р. 6 нових міст приєдналося до платформи «Відкрите місто», 17 нових органів місцевого самоврядування почали використовувати «Єдину систему місцевих петицій» і 10 – долучилося до сервісу «Громадський бюджет», – розповів Михайло Наход.

Також Виконавчий директор Асоціації наголосив на тому, що протягом року велась активна робота щодо залучення нових членів. Десять нових міст проявили  зацікавленість до Асоціації. Усім було надіслано для цього необхідні документи. Станом на сьогодні отримано запити від 3 міст та однієї сільської ОТГ щодо приєднання до Асоціації відкритих міст. Також в рамках діяльності організації було підписано дві угоди про співпрацю з Національною академією державного управління пи Президентові України та е-сервісом «Єдиний енергооблік».

Враховуючи наявність письмових запитів від чотирьох органів місцевого самоврядування щодо приєднання до Асоціації відкритих міст, члени Правління розглянули це питання на засіданні і прийняли позитивне рішення. Відтак, Асоціацію поповнили міста Жовква, Збараж і Чортків, а також Жовтанецька  сільська об’єднана територіальна громада.

«Щодо інформаційно-комунікаційних заходів, то завдяки плідній співпраці з Чернівецькою міською радою вдалось провести Форум е-демократії в цьому чудовому місті. Наприкінці минулого року запрацював сайт Асоціації. В рамках Асоціації також працювала Школа е-демократії «E-City Academy», де було проведено два тренінги і три вебінари», – зазначив Михайло Наход.

Відзвітувавши про роботу Асоціації відкритих міст у 2017 р. Михайло Наход висловив бажання скласти повноваження виконавчого директора. Члени Правління Асоціації взяли до відома відповідну інформацію та прийняли рішення сформувати конкурсну комісію з відбору кандидатів на посаду виконавчого директора Асоціації, оголосити конкурс на заміщення посади, а результати конкурсу винести на обговорення Загальних зборів. Разом з тим, члени Правління уповноважили Михайла Находа виконувати обов’язки Виконавчого директора Асоціації до проведення Загальних зборів Асоціації

На завершення члени Правління Асоціації відкритих міст прийняли рішення про скликання Загальних зборів Асоціації у період до кінця травня 2018 р.

Підпишіться на розсилку новин