Підписано Меморандум про співробітництво між Асоціацією відкритих міста та Асоціацією малих міст України. Підписантами виступили виконавча директорка АВМ Анна Шавиро, з одного боку, та виконавча директорка АММУ Катерина Проценко, з іншого.

Предметом Меморандуму є об’єднання спільних зусиль, спрямованих на правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне, навчальне, науково-методичне  та інше забезпечення подальшого розвитку спільної діяльності у напрямку електронної  демократії та електронного врядування в громадах України. Зокрема, посилення прозорості та підзвітності влади, підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, удосконалення системи місцевого самоуправління, що здійснюється з використанням електронних інстурументів і сервісів.

Наслідком цієї діяльності мають стати ширше долучення громадян до управлінських процесів у своїх громадах, а також зростання довіри до владних інституцій. Адже справжня демократія починається у момент, коли сам народ відчуває себе спроможним діяти, вірить у можливість реально впливати на процеси у своїй країні чи на місцевому рівні. І наочно переконується у тому, що така можливість – за допомогою електронних петицій, проєктів Громадського бюджету та ін. – дійсно існує.

Підпишіться на розсилку новин