Стартував найбільший конкурс ІТ-проектів у сфері відкритих даних з призовим фондом 2,5 млн.грн. – Open Data Challenge.

З 14 лютого відкрито прийом заявок на Open Data Challenge – найбільший національний конкурс ІТ-проектів на основі відкритих даних з призовим фондом 2,5 млн. грн, що спрямований на створення інноваційних проектів, які матимуть антикорупційну спрямованість та сприятимуть вирішенню проблем суспільства.

Це дійсно виклик – створити не лише інноваційний проект, а й використати для цього відкриті дані (масиви інформації, що публікуються державою у відкритих, структурованих форматах, придатних для машинного зчитування). Професійна інкубаційна програма в Києві й призовий фонд 2,5 млн грн стануть достойною винагородою учасникам.

Аудиторія конкурсу: не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери, студенти й усі, хто має ідеї щодо використання державних статистичних даних. Одна із вимог – розробка сервісів та продуктів, які матимуть антикорупційну спрямованість та сприятимуть вирішенню проблем суспільства.

Протягом чотирьох місяців інкубації фіналісти Open Data Challenge працюватимуть над розробкою бізнес-планів, прототипів своїх продуктів і сервісів, а також протестують їх для групи користувачів. Учасникам з інших міст забезпечується проживання в Києві на період програми.

Переваги інкубації:
• Менторська підтримка
• Державна підтримка полегшенні доступу до даних та відкритті державних даних та реєстрів.
• PR-підтримка
• Офісна інфраструктура в центрі Києва (1991 Civic Tech Center, БЦ «Парус»)

Етапи:
до 25 березня – прийом заявок від проектів
20-21 квітня – інтенсив та відбір на інкубацію
з 6 травня – інкубація проектів
20 вересня – Demo Day

Для учасників з інших міст забезпечується проживання в Києві на період програми.

Призовий фонд — 2 500 000 гривень

Ознайомитись з деталями конкурсу, критеріями відбору та подати проект.

Open Data Challenge – це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute (Лондон), провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі. За два цикла проект зібрав понад 360 заявок з усієї України, було обрано 30 фіналістів, та 9 переможців, які розділили між собою загальний призовий фонд 4 000 000 грн.

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator

Підпишіться на розсилку новин