Оголошується конкурсний набір для представників органів місцевого самоврядування для проходження тренінгу з використання інструментів електронної демократії та електронного врядування.

На одноденний тренінг запрошуються керівники органів місцевого самоврядування (міські голови, заступники, керівники структурних підрозділів) та депутати місцевих рад. Тренінг організовує Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy», що є пілотним проектом «Асоціації відкритих міст».

Основна мета тренінгу – ознайомлення учасників з основними інструментами е-демократії на е-урядування, розгляд та надання для подальшого використання алгоритмів впровадження таких інструментів на місцевому рівні.

Тренінг проходитиме 26 квітня 2017 р., з 9:30 до 18:00 в місті Києві, точна адреса буде повідомлена відібраним учасникам. Проїзд учасників, з інших міст відшкодовуватись не буде. З тренерським складом та детальною програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням
https://docs.google.com/document/d/1P8HYS7u06Bgi2o0HfVLQEtw0oeIzOsLrYxpWaJBPaew/edit

Для реєстрації на тренінг обов’язково потрібно заповнити форму за посиланням до 16 квітня включно.
https://docs.google.com/forms/d/1QtO1ug-j8sNj_CPoBa_bCQlIp1yNtuCnR8aDSkLSEEg/edit

Також звертаємо Вашу увагу на те, що для участі в тренінгу, з собою потрібно мати власний, діючий електронно-цифровий підпис.

Відібраним учасникам буде надіслано лист з подальшими інструкціями.

Перевага при відборі буде надаватись представникам міст-членів Асоціації відкритих міст та міст Вінницької, Волинської, Дніпропетровської та Одеської областей, проте не обмежуватиметься ними.

За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь до координатора школи, Анни Асєєвої за телефоном +38 067 389 33 18 або на e-mail: eca.avm@gmail.com

Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy» є частиною проекту «Інституційна підтримка діяльності «Асоціації відкритих міст», що здійснюється за підтримки програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), який фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа і Фондом InnovaBridge, а також за підтримки проекту «Відкрите місто», що фінансується Фондом Ч.С. Мотта.

Підпишіться на розсилку новин