Залишилось 3 дні, щоб встигнути зареєструватись на тренінг з електронної демократії та електронного упрядування. Запрошуються міські голови, їх заступники, керівники структурних підрозділів.

Тренінг проходитиме 2 березня 2017 р., з 9:00 до 18:00 год. в місті Києві, точна адреса буде повідомлена відібраним учасникам. Основна мета тренінгу – ознайомлення учасників з основними інструментами е-демократії на е-урядування, розгляд та надання для подальшого використання алгоритмів впровадження таких інструментів на місцевому рівні.

З програмою тренінгу можна ознайомитись тут https://goo.gl/dEvfMH.

Для реєстрації на тренінг обов’язково потрібно до 24 лютого включно, заповнити форму за посиланням https://goo.gl/7y9zJN

Відібраним учасникам буде надіслано лист з подальшими інструкціями. Перевага при відборі буде надаватись представникам міст-членів Асоціації відкритих міст та міст Вінницької, Волинської, Дніпропетровської та Одеської областей, проте не обмежуватиметься ними.

За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь до координатора школи, Анни Асєєвої за телефоном +38 067 389 33 18 або на e-mail: eca.avm@gmail.com

Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy» є частиною проекту «Інституційна підтримка діяльності «Асоціації відкритих міст», що здійснюється за підтримки програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), який фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа і Фондом InnovaBridge, а також за підтримки проекту «Відкрите місто», що фінансується Фондом Ч.С. Мотта.

Підпишіться на розсилку новин