20 лютого 2017 р. у Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України пройде круглий стіл на тему «Практика роботи місцевих електронних петицій: підсумки року застосування та шляхи вдосконалення».

Організаторами заходу виступають Комітет з питань прав людини, національних менших і міжнаціональних відносин та Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України, українсько-швейцарська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), Асоціація відкритих міст, Український незалежний центр політичних досліджень та Центр розвитку інновацій НаУКМА.

Мета круглого столу: обговорити практику застосування електронних петицій у органах місцевого самоврядування, визначити практичні та правові перешкоди до ефективного застосування електронних петицій, отримати практичні рекомендації щодо вдосконалення законодавства та місцевих нормативно-правових актів у частині роботи з електронними петиціями.

Участь у круглому столі візьмуть народні депутати України, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, експерти та міжнародні партнери.

Під час круглого столу буде здійснюватися онлайн відео-трансляція (посилання буде надіслано пізніше).

Пропозиції щодо вдосконалення законодавства та місцевих нормативно-правових актів у частині роботи з електронними петиціями, приймаються на адресу електронної пошти oc.association2015@gmail.com

З питань щодо круглого столу прохання контактувати з Іваном Лукерею (ivan.lukerya@gmail.com) чи Михайлом Находом (mnakhod@gmail.com).

Підпишіться на розсилку новин