29 серпня 2017 року о 14.00 год. у місті Луцьку, в овальному залі Волинської обласної державної адміністрації (Київський майдан, 9), пройде перше регіональне обговорення проекту Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

Регіональне обговорення проводиться Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань е-урядування України у співпраці з Асоціацією відкритих міст в рамках Швейцарсько-української програми «Електроне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Метою заходу є інформування цільових груп про проект Концепції розвитку електронного урядування в Україні, отримання зворотної реакції на проект документу, обговорення пропозицій, зауважень, доповнень.

До участі в обговоренні проекту Концепції запрошуються представники місцевих органів влади Волинської і Рівненської областей, громадських організацій, ІТ-бізнесу, вищих навчальних закладів, експерти та представники ЗМІ, що є фахівцями у сфері електронного урядування.

Презентуватимуть проект Концепції у Луцьку:

– Олексій Вискуб, перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України;

– Олена Саєнко, менеджер програм Фонду Східна Європа;

– провідні українські експерти.

Для участі у заході просимо не пізніше 26 серпня заповнити коротку реєстраційну форму за цим посиланням https://goo.gl/forms/7Qp6HliPGUoKI5V62. Зареєстровані учасники отримають програму та матеріали обговорення напередодні заходу.

Для учасників, які братимуть участь у регіональному обговоренні і не проживають у місті Луцьку, передбачено компенсацію проїзду громадським транспортом, у випадку надання відповідних квитків.

У разі виникнення питань стосовно регіонального обговорення прохання телефонувати за телефонами 0332 78-82-90, 067 332-64-14, або писати на адресу електронної пошти oc.association2015@gmail.com.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/149030265681095/?active_tab=about

Підпишіться на розсилку новин