Запрошуємо керівників, депутатів місцевих рад, їхніх помічників, працівників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування Волинської областіна цікавий семінар-тренінг, де Ви зможете отримати знання та навички по роботі з платформами електронної демократії та  інструментами електронного урядування.

Тема: «Особливості роботи з платформами е-демократії та інструментами е-врядування».

Час: 18 травня, 10:00 – 18:00

Місце: буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Під час тренінгу компетентні тренери розкриють суть поняття «інструменти е-врядування та е-демократії», навчать ефективно їх застосовувати, ознайомлять з роботою платформ місцевих петицій, «Відкрите місто» та інших. За принципом «мозкового штурму» учасники тренінгу напрацюють нові ідеї для покращення взаємодії місцевої влади з громадськістю.

Участь у тренінгу безкоштовна. Для участі у семінарі-тренігу просимо заповнити анкету за цим посиланням: http://goo.gl/forms/uK2QRGT0S1.

За довідками звертайтесь за тел.  (0332) 78-82-90, (097) 996-13-75, (098) 278-82-90 (Ольга, Катерина).

Подія у FB: https://www.facebook.com/events/1105542336153599/#

Захід відбувається в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. Регіональними партнерами програми у Волинській області з реалізації компоненту «Е-Демократія» є ВОГО «Фонд місцевого розвитку» та ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу».

Підпишіться на розсилку новин