Асоціація відритих міст оголошує відкритий конкурс на посаду координатора проекту «Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy».

Основні вимоги до кандидата:
– розуміння процесів розвитку е-демократії та е-урядування в Україні та світі;
– сильні організаційні та аналітичні здібності;
– відмінні комунікаційні навички, вміння налагоджувати та підтримувати контакти;
– здатність працювати самостійно та дистанційно;
– дисциплінованість в роботі;
– вища освіта;
– досвід роботи у сфері пов’язаній з організацією навчань для дорослих та/чи використанням інструментів е-демократії та е-урядування не менше 2 років;
– бажання та здатність працювати в команді і розвиватись разом з організацією;
Знання англійської мови може бути додатковою перевагою, але не є обов’язковою вимогою.

Основні обов’язки:
– безпосереднє планування та постійна координація проекту;
– підбір експертів та тренерів;
– координація діяльності партнерів у проекті та роботи тренерів і експертів;
– планування та організація навчальних заходів (тренінгів, семінарів, вебінарів і т.д.);
– популяризація Школи серед цільової аудиторії;
– наповнення і постійне оновлення веб-сторінки Школи;
– інші обов’язки пов’язані з розвитком Школи як довготерміногово проекту.

Особливості відбору:
Конкурс проводиться у два етапи.
На першому етапі – потенційні кандидати повинні надіслати своє резюме та короткий мотиваційний лист (зазначити чому кандидату цікава ця вакансія, очікуваний рівень зайнятості та мінімальний розмір заробітної плати на цій посаді).
Резюме та мотиваційний лист прохання надсилати на адресу oc.association2015@gmail.com, та/або mnakhod@gmail.com до 15 травня 2016 р. включно (вказавши у темі листа «Координатор E-City Academy»)

На другому етапі відібрані кандидати повинні будуть виконати творче завдання та пройти співбесіду через електронні засоби комунікації до 25 травня 2016 р. включно.

Початок роботи відібраного координатора проекту залежить від отримання фінансування. Очікується, що відібраний кандидат розпочне роботу не пізніше 1 липня 2016 р.

Довідково:

Що таке «Асоціація відкритих міст»? Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» це добровільне неприбутковим об’єднанням органів місцевого самоврядування, що створене з метою задоволення потреб органів самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, обміну досвідом з українськими та закордонними партнерами у сфері розвитку електронного врядування та електронної демократії, а також для розвитку інтерактивної платформи «Відкрите місто». Асоціація має місцевий статус. Її діяльність поширюється на всю територію України. Асоціація перебуває на етапі становлення та має амбітні плани щодо свого розвитку. Детальніше про Асоціацію за цим посиланням http://opencity.in.ua/aboutassn#r=UA07101.

Що таке «Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy»? Школа е-демократії та е-урядування «E-City Academy» це довготерміновий навчальний проект Асоціації відкритих міст та її партнерів, який спрямований в першу чергу на: 1) підвищення рівня застосування інструментів е-демократії та е-урядування в громадах України (особливо у містах); 2) ширше залучення громадськості до участі у процесах вироблення та прийняття владних рішень на місцевому рівні; 3) підвищення кваліфікації керівників та службовців органів місцевого самоврядування, а також громадських та політичних активісті, депутатів місцевих рад в роботі з електронними інструментами.

Підпишіться на розсилку новин